Випускник 3-ої школи поповнив НЕБЕСНИЙ ЛЕГІОН ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ

Цієї суботи у Миргороді поховали учасника АТО Максима Ошеку.
Царемонію відспівування призначили на час дня. Попрощатися з хлопцем приїхали однополчани, друзі та близькі.
«Макс, був відповідальним до самозречення. Без рис заздрощів, жадібності, халатності. Просто їх у нього не було. Йому дали звання сержанта. Командував відділенням. Хлопці із ним завжди відчували впевненість , бо знали, що він перед тим як виконувати те чи інше завдання, все продумає до найбільшої дрібниці. Та війна річ невблаганна. Забирає найкращих . Мабуть дійсно, герої не вмирають, вони повертаються на небеса»,– пояснює однополчанин Ігор.
/Files/images/Одай.jpg На траурному мітингу першим слово бере мер міста Сергій Соломаха.
«Під час виконання службових обов’язків у зоні АТО загинув 23-й річний Максим Ошека. Наш земляк разом з багатьма захисниками Батьківщини долучився до Небесного Легіону патріотів України - віддав найдорожче і найцінніше – своє юне життя, щоб над нашою Україною засяяло сонце миру і спокою!
Ошека Максим Петрович народився 14 жовтня 1991 року. З 1997 по 2008 рік навчався середній школі №3. У 2012 році закінчив Полтавську державну аграрну академію і отримав базову вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит»,– говорить Сергій Соломаха.
Пояснює, у 2013 році був призваний на строкову військову службу. Служив у військовій частині А 0139 м. Києва. По закінченні залишився працювати контрактником, щоб здійснити дитячу мрію - бути міліціонером.
Коли в Україні почалася неоголошена війна, разом з багатьма молодими патріотами Максим відстоював територіальну цілісність своєї Батьківщини. Брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей. Під час виконання службових обов’язків 15 жовтня 2014 року Максим Ошека отримав поранення. А 16 жовтня помер в одній із лікарень Донецької області.
Далі слово бере виконуючий обов’язки воєнного комісара Миргородського об’єднаного військового комісаріату Олександр Севрюк.
Каже, Максим Ошека у липні цього року підписав контракт до закінчення анти терористичної операції. Загинув у місті Артемівськ на Донеччині, захищаючи східні кордони нашої держави.
До слова запрошують голову районної ради Анатолія Карбана.
«Шановна громада! У цій війні з моськовським окупантом ми вкотре втратили ще одне молоде життя. Але навіть такі втрати примушують нас ще щільнішими рядами ставати на захист рідної Вітчизни. І кожен окупант, який знаходиться в Москві чи будь-де, має знати, що ці хлопці, які гинуть за нашу незалежність і їхнє життя, їхня слава, їхній подвиг, їхня щоденна робота по захисту нашої держави нашому ворогу марно не минеться. Слава нашим захисникам. Слава нашому Максиму. Слава Україні»,– говорить Анатолій Карбан.
Солодкий Олександр, однокласник Максима, пояснює, що ніхто не знає, чому світ такий жорстокий. Чому Господь забирає найкращих. Максим був найкращим другом, завжди був веселим, кмітливим, відповідальним. Так, за своє життя він зробив дуже мало, але гідно. За своєї 23 роки він досяг стільки, скільки не досягнули багато людей за все своє життя.
Після церемонії прощання та траурного салюту однополчани хлопця пройшли стройовим кроком біля могили Максима Ошеки, віддаючи йому останню шану.
14 жовтня Максиму Ошеці виповнилося 23 роки.

/Files/images/АТО-б.jpg/Files/images/АТО.jpg /Files/images/АТО-20.jpg/Files/images/АТО-19.jpg/Files/images/АТО-11.jpg/Files/images/АТО-12.jpg/Files/images/АТО-3.jpg/Files/images/АТО-4..jpg/Files/images/АТО-13.jpg/Files/images/АТО-6.jpg/Files/images/АТО-15.jpg/Files/images/АТО-16.jpg/Files/images/АТО-23.jpg/Files/images/АТО-25.jpg/Files/images/АТО-8.jpg/Files/images/АТО-18.jpg/Files/images/АТО-17.jpg/Files/images/АТО-а.jpg/Files/images/АТО-15.jpg/Files/images/АТО-з.jpg/Files/images/АТО-24.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.