Цікава творча зустріч

Нещодавно у бібліотеці Палацу культури курорту відбулася зустріч гостей та жителів м. Миргорода із заслуженими діячами мистецтв України – Наталією Харасайло та Ніною Шаварською, котра працює журналісткою, ведучою національної радіокомпанії «Україна».

На цій зустрічі побували і кореспонденти «ВП».

/Files/images/Блоги Юрова Надя.jpgНадія Юрова, кореспондентУ читацькій залі бібліотеки зібралися любителі поетичного слова заради того, аби послухати поетес. Але жінки одразу зачитувати свої вірші не стали, а дали слово присутнім, котрі бажали прочитати свої поезії, щоб зустріч пройшла у атмосфері гармонії спілкування.

Першою виступила 15-річна Вікторія. Відомі жінки давали свої поради, коментували, виправляли і запропонували свою допомогу молодій талановитій дівчині.
До речі, на цю зустріч завітали і гості з Полтави на чолі з Галиною Вовченко, поетесою, працівницею Полтавської бібліотеки імені І. Котляревського. Це були люди різного віку, навіть жінка із сивим волоссям; вони поділилися своєю творчістю, яка торкалася найрізноманітніших тем: звернення до матері, присвята дочці, вірші про мову, Україну… Зокрема, чорнобилець Сергій Красильник зачитав сумний вірш «Але ж у нас нема війни».
Порадував гостей і шанований композитор, творчий спадок якого налічує 250 пісень Олександр Семенюк з Луцька. Він розважав людей своєю дотепністю, згадав про волинських повстанців і навіть сказав: «Слава Україні!», на що після паузи лише дехто відповів: «Героям слава». Узяв він свій акордеон і заспівав пісню про Миргород - «Молоді літа».
Далі виступила поетеса Ніна Шаварська. Вона автор 6 надрукованих збірників поезій, редактор міжнародної газети «Моя Україна», яка видається у США та орієнтована на представників української діаспори в цій країні. У газеті друкуються вірші сучасних українських письменників, зокрема, і її земляків.
Жінка зачитала вірші «Ще не осінь», «Кам’яні баби», «Заходжу в храм» та інші. Публіка захоплююче аплодувала кожній поезії.
Завершила зустріч відома у Миргороді вчитель, член Національної спілки письменників України, лауреат літературно-мистецької премії імені Антона Шевченка – Наталія Харасайло. Пролунали декілька її поезій, а під час читання вірша про матір, від хвилювання та почуттів, вона просльозилася...
На жаль, час пролетів дуже швидко.
Сподіваємося, що віднині в Миргороді таких творчих зустрічей стане більше і місто побачить нові таланти.
Кiлькiсть переглядiв: 231

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.