"Коли побачила озеро, через яке доведеться перелазити– злякалася"

/Files/images/Грядунова блоги.jpgОлександра Грядунова, кореспондентПозавчора відбулися районні туристичні змагання. Вони проходили у Миргороді в спортзалі бувшої школи № 2.

Мені вдалося поспілкуватися із заступником директора районної станції юних туристів Сніцеревим Сергієм Юрійовичем:

" Розкажіть про ці змагання детальніше?"

"Це були відкриті районні змагання з техніки пішоходного туризму, присвячені « Всесвітньому дню туризму». На змагання прибули учасники від 11 навчальних закладів району, а взагалі близько 70 чоловік. Було декілька етапів подолання перешкод: навісна переправа умовної водної перешкоди, підйом і спуск, драверс схилу, подолання водної перешкоди за допомогою жердин".

"Як ви вважаєте, чи потрібні такі змагання дітям?"

"Обов’язково , тому що саме туризм є найбільш цікавий для дітей шкільного віку. Походи, екскурсії, змагання зближують, надихають на щось нове і корисне. Хочу зауважити, що на осінніх канікулах для дітей шкіл району будемо проводити похід по Криму, 3 ст. складності. Ми подолаємо 75 км пішки, подолаємо декілька перешкод гірської місцевості. Діти зможуть для себе дізнатися щось нове, загартуватися".

Звичайно, що враження дорослої людини, дещо відрізняються від вражень дитини.

То ж я поспілкувалась ще й із кількома учасниками.

Скажімо, дев’ятикласник Демидко Михайло із Великосорочинської ЗОШ розповів, що туризмом займається із 5 класу. Запам’яталися змагання, котрі проводили у Кілдіші (мікрорайон Почапці). Вважає, що етапи тепершніх змагань були нескладними.

« Спочатку туризм був для мене просто спортивним захопленням, потім воно переросло в хобі. В кожній справі є багато різних випадків і цікавинок. Мені найбільше запам’яталися мої перші районні змагання. Ми приїхали до м. Миргорода, в Березовий гай. І там потрібно було долати перешкоду через озеро. Спочатку, коли мої друзі про це сказали –я не вірила, сміялася. Але коли побачила озеро, через яке доведеться перелазити злякалася. І все ж моя команда тоді виграла і зайняла 1 місце» – розповідає Пугач Валентина, учениця 10 класу Великосорочянської ЗОШ

«А що ти можеш сказати щодо змагань, які відбулися ?»– цікавлюся.

« Коли я бачу дистанцію, то завжди знаю, що мені потрібно робити. Змагання пройшли дуже добре. Наша команда зайняла 2 місце. Це непоганий результат",- говорить дівчина.

/Files/images/Р-1-1.jpg/Files/images/Р-2.jpg/Files/images/Р-3.jpg/Files/images/Р-5.jpg/Files/images/Р-7.jpg/Files/images/Р-6.jpg

Миргородська районна станція юних туристів, між іншим, запрошує бажаючих взяти участь у наступних походах, екскурсіях, поїздках. На зимових та весняних канікулах плануються подорожі до Карпат.

Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.