Журналістка розбиралася в посусі, їла малину і каталася на тракторі

Наразі весь Миргородський район потерпає від посухи, адже за останні два місяці майже не було опадів, а де вони випадали, то їх кількість в декілька разів менша від норми.

/Files/images/korespondenti/Марина.jpg В зв’язку з цим страждають як зернові, так і овочеві культури. Це може привести до низької врожайності та до збитків агровиробників, зокрема фермерів.

Своїми думками з цього приводу поділився один із фермерів Миргородщини - Віктор Галич.

Він детально розповів про ті негаразди, які спричинені недостатньою вологою. Основними проблемами є хлороз – це захворювання рослин, при якому порушується утворення хлорофілу в листках і знижується активність фотосинтезу.

Характерними ознаками хлорозу рослин є: передчасне пожовтіння та опадання листя, дрібнолистковість, всихання верхівок пагонів, відмирання активних коренів тощо. Труднощі виникають також і з ростом рослин, адже в цей час більшість культур мають бути на багато вищі і більш розвинені.

Фермери роблять усе можливе для усунення цієї проблеми, але для усвоєння мінеральних добрив потрібна більша кількість вологи.

Як каже сам Віктор Галич: « Вся надія на дощ».

Після спілкування із фермером, ми скуштували малини. Віктор Галич пригостив наших журналістів малиною з власного малинника.

Крім того вперше у житті з дозволу фермера я гайнула полем на … тракторі. Відчуття НЕЗАБУТНІ.

ДЕТАЛЬНІШЕ У ВІДЕОМАТЕРІАЛІ

Про хвороби, врожай зернових та овочів фермер Віктор Галич

Кiлькiсть переглядiв: 243

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.