Із "1+1" У МИРГОРОДІ ПРОВЕЛИ МАЙСТЕР КЛАСИ

Сьогодні в гімназії Т.Г.Шевченка провели майстер класи від каналу "1+1" з приводу правильного харчування дітей в школах. Перед присутніми виступили професійний шеф кухар із Києва Сергій Дзюбенко і дієтолог Наталія Чернега.

/Files/images/korespondenti/наконечна.jpg Проект телеканалу 1+1 передбачає аналіз якості харчування учнів у шкільній їдальні та дизайну самої їдальні і відповідного обладнання для приготування страв. У Миргороді такою їдальнею стала їдальня гімназії Тараса Шевченка. Спеціалісти вивчали, наскільки у їдальні комфортні умови для харчування учнів. Також розробили план інтер’єру шкільної їдальні, щоб у ній комфортно почувалися як учні початкової школи, так і старшокласники.

До речі, Наталія Чернега лікар вищої категорії. Спеціалізується в області педіатрії, дитячої гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань гастроентерологічного профілю, має міжнародний сертифікат з дитячої дієтології. Наталія вже не раз проводила такі заходи. Як каже Наталія: "Я сама мама. І мої дитині теж не подобається харчуватись в шкільній їдальні".

Але перевтілення їдальні це ще не все.

Професійний шеф-кухар Сергій Дзюбенко склав меню здорового харчювання. Меню було змінено так щоб дітям хотілось на кожній перерві приходити в їдальню. Просто ніхто не замислювався, що страви які пропонують учням у шкільній їдальні, можна перетворити на вишукані. Наприклад, взяти пшоняну кашу. Якщо її трохи менше варити щоб крупинки не злипались і додати конжута, спецій, то цю кашу не відрізнити від всіма відомої страви "кус -кус". Після презентаційних заходів учні показали флешмоб за здровий спосіб харчування. Сергій на подвір’ї школи провів майстер клас по приготуванню корисних для дітей страв. Учні мали змогу взяти у цьому дійстві участь . А найкращі юні помічники були нагороджені подарунками.

Канал " 1+1" вже побував в різних щколах України, щоб кожного закликати до здорового харчування.

Здорове харчування дуже важлива і невід" ємна частина нашого життя. Більша частина населення ЗА ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ. Я думаю, кожна школа заслуговує на такі зміни, коли навіть учні 10 чи 11 класу із задоволенням будуть обідати у шкільній їдальні.

/Files/images/kruti/май.jpg/Files/images/kruti/май 2.jpg/Files/images/kruti/май 3.jpg/Files/images/kruti/май 4.jpg/Files/images/kruti/май 5.jpg/Files/images/kruti/май1.jpg/Files/images/kruti/май 6.jpg/Files/images/kruti/май 7.jpg/Files/images/kruti/май 8.jpg/Files/images/kruti/май 10.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 337

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.