ПРЕЗИДЕНТ ЗРОБИВ ШОКУЮЧУ ЗАЯВУ: 50 % СВОЇХ СТАТКІВ ПЕРЕДАЄ НА РЕМОНТ ДОРІГ.

Вчора Президент України зібрав РНБО, на яку були запрошені всі олігархи держави та надбагаті люди із оточення Президента і Премєр-міністра . Обговорювали соціально-економічну ситуацію у державі та зростання протестних акцій у зв’язку із все більшою олігархізацією країни та зубожінням населення. Про це стало відомо із джерел , наближених до керівника « Трансгаз Україна».

Також читайте "ЩОБ ГОВОРИТИ ПРО ВІДСУТНІСТЬ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬК НА ДОНБАСІ, МИ ПОВИННІ ВИЙТИ НА КОРДОН ІЗ РОСІЄЮ,– КОМАНДИР ПІДРОЗДІЛУ УДА"

Як наголосив Президент, він має намір іти на чергові президентські вибори. Але згідно із аналітичними даними навіть при задіянні адмінресурсу отримати перемогу на виборах не зможе. А це означатиме, що й олігархи України змушені будуть покинути державу та емігрувати за кордон. Тому є відповідний план дій, щоб утриматися при владі.

–Олег Прохорченко, голова правління «Укргазвидобування» отримує зарплату 1 мільйон 3 тисячі гривень щомісячно. Хто пояснить, для чого ще й 3 тисячі. Чому не 1 мільйон 300 тисяч? Це що і за що така зарплата? – поцікавився Президент.

Голова правління пояснив, що з наступного місяця в нього зарплата стала 200 тисяч на місяць. Але ж і працює він не покладаючи рук.

– Хлопці, ви вже з глузду зїхали. Скоро нас ненавидітиме кожен українець. Коболєв отримує зарплату 2 мільйони гривень. Простий громадянин за таку зарплату зміг би опалювати квартиру 150 років. Це що, пріоритети України? Чи це обдиралівка населення?– запитав Президент.

Далі секретар РНБО оголосив план дій, який назвали « Європейська Україна через 5 років».

За цим планом протягом місяця Президент всі кошти із офшорів переводить в Україну. І 50 % статків передає на ремонт доріг. Всіх присутніх також зобов’язано кошти повернути в Україну і 50 % статків спрямувати на ремонт доріг.

За словами секретаря РНБО найближчим часом буде розглянуто відповідний законопроект. Це буде своєрідна податкова амністія для всіх. Решту коштів і майна потрібно буде офіційно задекларувати.

Також заплановано створити всі умови для розвитку малого і середнього бізнесу в переробній галузі. Надалі стане невигідно мільйони тонн пшениці, сої, соняшнику і інших сільгоспкультур відправляти на експорт. Все це перероблятимуть на місцях і експортуватимуть вже готову продукцію.. Таким чином планують повернути в Україну більше 500 тисяч чоловік, котрі перебувають на заробітках.

Крім того буде розроблено законопроект, відповідно до якого різниця між мінімальною і максимальною заробітною платою має складати не більше 20 разів. Великий бізнес буде обкладатися податками за прогресивною шкалою¸ як це роблять у цивілізованих країнах світу.

Відповідно до розрахунків, повернутих у державу коштів вистачить , щоб до 1 жовтня 2018 року провести капітальні ремонти не лише доріг державного та регіонального значення, й доріг у кожному населеному пункті держави чи прокласти асфальтовані дороги до тих населених пунктів, де їх не було. Також відповідно до розрахунків мінімальна заробітна плата протягом півроку має зрости до 7 тисяч гривень.

Далі Президент озвучив свою ініціативу законодавчо закріпити положення про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Термін покарання передбачатиме до 10 років тюрми із конфіскацією всього незаконно нажитого без строку давності відносно такого роду вчинення злочину.

Таким чином хочуть подолати корупцію у державі.

Також планується змінити законодавчу базу виборчої системи. Представники великого бізнесу, чи їхні родичі, всі, хто не володіє державною мовою, хто має подвійне громадянство не зможуть потрапити у ВР. Також заплановано кардинальні законодавчі зміни відносно діяльності судів, прокуратури, міліції.

Думається, все бажане здійсниться і Україна за кілька років стане процвітаючою, заможною державою. Що ж , як кажуть : у добру путь і з святом кожного із нас.

Кiлькiсть переглядiв: 483

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.