Фотокори Миргородської СЮТ – найкращі в області

Подать Крістіна, Вороніна Катерина
У Полтаві на базі науково-технічного центру учнівської молоді провели обласний конкурс фотолюбителів"Моя Україна". Перемогу у ньому здобули вихованці СЮТ, фотокори газети «ВП» Вороніна Катерина та Крістіна Подать.

Фотоконкурс складався із 2 етапів. Спочатку журі оцінило домашні заготовки учасників конкурсу. Кожен повинен був представити по 5 фотографій. Другий етап полягав у пошуку типажів в обласному центрі із 3 тем: портрет, пейзаж, жанрове фото.
Цікавлюся у Каті Вороніної, коли вперше почала фотографувати.

–Перший фотоапарат у мене з’явився 3 роки тому. Але фотографуванням я тоді ще не захоплювалася. Працюючи в газеті «ВП», зрозуміла, що журналіст має володіти багажем знань із фото справи. То ж у цьому році у мене вже з’явилася дзеркальна фотокамера. І з часом робота над фототемами стала моїм хобі, – пояснює дівчина.

–У фотоконкурсі участь взяла вперше. Мені було цікаво спробувати свої сили. До того ж хотілося поглянути на фотороботи інших учасників конкурсу.

Ще я з великою цікавістю поспілкувалася з учасницею та переможницею обласного конкурсу фотолюбителів " Моя Україна" Крістіною Подать.

– Якщо подивитися на твої фото, то можна зрозуміти, що фотографія стала частиною твого життя. Ким мрієш стати? – запитую Крістіану.

– Швидше за все фотографування для мене на даний час це лише хобі, при чому дуже сильне. Зараз я не можу уявити себе без фотоапарата. Ще недавно я хотіла стати архітектором. Та зараз з’явилося бажання стати дивовижним фотохудожником.

– Знаю, ти брала у часть у всеукраїнському конкурсі в Києві і навіть отримала 3 місце. Розкажи, що це за конкурс, яка його тематика? – цікавлюся.

– Так, я брала участь у художньому конкурсі на тему «Загадкові міста України». Це був досить цікавий конкурс малюнка. На конкурсі я зайняла 3 місце. Кожному призерові вручили приз- сертифікат на суму 500 грн та медаль і грамоту. Зараз мої малюнки знаходяться на виставці у Стамбулі. Сподіваюсь, що вони там багатьом сподобаються.
Ось такі творчі особистості живуть поряд із нами. А від себе скажу, фотомистецтво – це не тільки творчість, але і справжній екстрім. В крайньому випадку дівчата із своїм керівником на літніх канікулах хочуть побувати в різних куточках Миргородщини.

До речі, зараз вони активно готуються до міської фотовиставки.

Оксана Малярець

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.