«РЕПОРТЕР» вітає ВАС!!!

Наше видання - це портал газети "Валеологія плюс"(ВП). В ньому журналістами, фотокорами, відеооператорами, авторами телесюжетів, документальних фільмів працюють лише студенти та учнівська молодь.
Створити ж на базі газети Інтернет-ресурс запропонувала Наталія Маляр із гімназії № 6. Це було 2 роки тому. Зараз Наташа студентка факультету журналістики ХНУ ім. Каразіна.
Що підштовхнуло до створення порталу «РЕПОРТЕР»?
По-перше, Інтернет на сьогодні найпопулярніше серед молоді джерело інформації.
По-друге, видавати газету із кожним роком стає все важче. На сьогодні існує заборгованість перед типографією за друк «ВП». І перспектив її погасити поки що немає. До того ж підготовка цікавих та змістовних матеріалів ( оплата за користування автобусом, таксі) також потребує значних фінансових затрат. Ці кошти, зрозуміло, ніхто не компенсує.
А ще існує поняття матеріального ресурсу: акумуляторні батареї до відеокамери, фотоапарата, штативи, відеокасети і т.п. Це також значні кошти.
По-третє, нещодавно одна бізнес-труктура запропонувала співпрацю мені як журналістові та кореспондентам «ВП» із своїм інформаційним порталом. Коли ж мова зайшла про фінансову підтримку – бажання співпрацювати у бізнесменів зникло.
Сподіваємося, «ІРЕПОРТЕР» стане незабаром найпопулярнішим молодіжним порталом нашого краю.
Кiлькiсть переглядiв: 1037

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.